דומיין בעברית

דומיין בעברית

רישום דומיין

בשנים האחרונות כמות העסקים אשר מעדיפים לרכוש כתובת דומיין בעברית הולכת וגדלה.

בעבר, לא הייתה אפשרות לרכישת דומיין המורכב מאותיות או מחרוזת מילים בעברית וכל עסק היה צריך להחליט באם הוא מעוניין לרכוש שם דומיין המציין את שם העסק שלו או המוצר אותו הוא משווק באנגלית.

דבר זה גרם למצב בו מלאי השמות בשפה האנגלית אזל במהירות וגולשים רבים לא זכרו את הדומיין באנגלית וזאת משום שהשם לא היה קליט. כל אלו גרמו לכך שאתר האינטרנט הפסיד מבקרים והעסק הפסיד לקוחות פוטנציאליים.

 

הכל אודות דומיין בעברית

דומיין היא אותה כתובת אותה רושמים בדפדפן על מנת להיכנס אל אתר אינטרנט כלשהו. ניתן לדמות שם דומיין לכתובת בית. רכישת דומיין תעשה תמיד במקביל לבניית אתר אינטרנט והשכרת שירות אחסון לאתר.

אנשים רבים מתלבטים באם לרכוש שם דומיין בעברית או שם דומיין באנגלית ומעוניינים לדעת מה הם היתרונות והחסרונות של דומיין בעברית.

רכישת דומיין בעברית מבטיחה לכם שם אתר קליט לקהל הישראלי והשפעה על כל הקשור אל קידום האתר בישראל. אם העסק שלכם ממוקם בישראל, פונה אל קהל ישראלי ומאוחסן על שרת בישראל ההמלצה שלנו היא לרכוש שם דומיין בעברית. מנוע חיפוש מציג ראשית כל את התוצאות הלוקאליות. דהיינו, קרוב לוודאי שבכל הקשור אל קידום האתר שלכם יזכה לדירוג טוב יותר בכל מנוע חיפוש המסתיים בסיומת co.il באם שם הדומיין שלו בעברית.

החיסרון כאן יבוא לידי ביטוי אם תהיו מעוניינים לחשוף את האתר שלכם גם לקהל בינלאומי אשר אינו דובר עברית. כאן שם הדומיין לא יהיה קליט והשם לא יעניק לכם שום יתרון בכל הקשור אל הקידום.

 

רכישת דומיין בשפה העברית

רכישה של דומיין בשפה העברית זהה לחלוטין לכל דומיין אותו אתם רוכשים. כל שתצטרכו לעשות הוא לפנות אל ספקי דומיין מורשים או אל איגוד האינטרנט הישראלי, לבדוק אם שם הדומיין זמין, לרכוש אותו על ידי כרטיס אשראי ולהמתין מספר ימים לקבלת אישור כי הדומיין בבעלותכם.

העלות של דומיין בשפה העברית יקרה יותר מאשר דומיין בשפה האנגלית.

אם החלטתם לפנות אל חברת קידום אתרים מקצועית או שאתם בעלי ידע בכל הקשור אל פרסום באינטרנט ותחום הקידום בוודאי שמתם לב כי חברות קידום רבות מקדמות אתרי לקוח על ידי אתרי תמיכה (מיני סייטים). בשנים האחרונות רוב אתרי התמיכה מורכבים משמות דומיין בעברית.

 

מה לבחור?

בסופו של דבר אין הוכחה וודאית כי דומיין בעברית עדיף על דומיין בשפה האנגלית וניתן למנות את היתרונות והחסרונות של כל החלטה. דבר זה מוביל אותנו לכך שכל עסק יודע מהו הדומיין המתאים לו ביותר והדגש העיקרי צריך להיות על בחירת שם אטרקטיבי וקליט שייחרט בזיכרונם של הגולשים

אתרים מומלצים

JOOMI בניית אתר ג'ומלה

פרסום באינטרנט - Bizzz

אחסון אתרים - GoSimple