קידום אתרים אורגני, ללא הדברה!

קידום אתרים אורגני, ללא הדברה!

קידום אתרים אורגני, העתיד של השיווק נמצא בכף ידך, אם עוד לא שמעת על זה, כנראה שאתה לא בעניינים ואם כן שמעת על זה ואתה מעוניין להתחיל לראות לקוחות חדשים, כנראה שהגעת למקום הנכון.
מכירים את זה שיום אחד מגיע אליכם איש שיווק עם הצעה יוצאת דופן, כזאת שיכולה לקחת את העסק שלכם ולהזניק אותו למעלה? אני באופן אישי מכיר את זה, כי זה כל מה שאני עושה יום יום, seo זאת המומחיות שלי, נעים מאוד, יאיר ברגל – הבעלים של JumPoint קידום אתרים אורגני ו ECOSEO USA, במאמר זה אני הולך לפתוח לכם עולם חדש של אפשרויות בתחום השיווק באינטרנט, מספיק לפרסם בפרסומים שלא עובדים, הגיע הזמן להתקדם לאינטרנט וכמו שאני קורא לשירות האהוב עליי – קידום אתרים אורגני.


בואו נתחיל . . .


מה זה בכלל קידום אתרים אורגני והאם הוא גדל עם הדברה? קידום זה הוא בטח לא פירות או ירקות אורגניים שגדלים בלי הדברה אבל הוא כן אחד הדברים שיכולים לקחת את העסק שלך ולהפוך אותו למכרה זהב, כפי שהזכרנו אין צורך בהדברה, כל שתצטרך לעשות הוא לשכור את שירותיו של מקדם אתרים או חברה אשר תקדם את העסק שלך בתוצאות החיפוש בגוגל, התוצאות הטבעיות שבהן לא צריך לשלם כסף על הקלקות.
בא לי לשמוע יותר על הגידול הזה. . . מעולה, בואו נתחיל בכך שהיום כל מי שמחפש מוצר או שירות מחפש אותו באינטרנט, מי שלא ממוקם במקומות הראשונים בגוגל פשוט לא מוצאים אותו, מה שאומר לקוחות חדשים לא מגיעים.
כל הלקוחות שיכלו להיות שלך הולכים לעסק אחר כי הוא נמצא בין התוצאות הראשונות בגוגל ואתה עוד לא....


מה העלות?


כאשר רוצים להיכנס לתוצאות החיפוש של גוגל צריך לשלם כסף, כמו בכל פרסום, גם זה עולה כסף ולא קצת! לרוב סוגרים חוזה לשנה, אך זאת אינה חתונה קתולית וללא התחייבות מצד הלקוח כמובן.
למה זה כל כך יקר לעסקים קטנים, עוד שאלה טובה, אמרתי כבר שאני אוהב את השאלות שלכם? התשובה היא שבכדי לקדם אתר צריך להחזיק עובדים שביניהם ניתן למנות קופירייטרים, מקדמי אתרים וכמובן גם משרד.
אז החלטתה שאתה מעוניין ללכת על זה, זאת היא אופציה מעולה לעסקים שיכולה לשנות אותם שמים וארץ, לגוגל כוח מכריע בעידן העסקים של היום, הכוח שקובע מי יקבל את הלקוחות ומי יידחף לתוצאות האחרונות ורק יתכנן שמישהו יגיע לאתר שלו.


קידום אתרים אורגני, בלי הדברה, בהנחה שאתם לא מזמינים מדביר כולל:


1.מחקר מילות מפתח מקיף.
2. בניית מערך קישורים חכם – פנימי וחיצוני.
3. כתיבת מאמרים על ידי קופירייטרים או כותבי מאמרים.
4. אופטימיזציה מלאה לאתר Onsite, כל המאמרים הפנימיים, הקישורים הפנימיים ובמילים אחרות כל מה שבתוך האתר.


לפני שאתם הולכים על זה, חשוב לבדוק מספר דברים:


בדקו כי מקדם האתרים שעתיד לעשות בעבורכם את עבודת הקידום מציע שירות מקיף שכולל כל מה שצריך בשביל שהאתר יגיע לתוצאות החיפוש הראשונות לרבות מאמרים, קישורים נכנסים, אופטימיזציה מלאה לאתר, עד התוצאה הסופית.
בדקו כי מקדם האתרים בעל ידע רב וניסיון בתחום, מומלץ לבחור באדם עם הסמכה שכן היא יכולה לשקף את הידע של אותו אדם בתחום קידום אתרים אורגני.
כמו כן תצטרכו לעשות סקר מחירים בו תבחרו את חברת הקידום הטובה ביותר, שימו לב לא להתייחס רק למחיר אלא גם לאיכות ולמה שאתם מקבלים בתוך חבילת הקידום האורגני.


למידע נוסף גלוש לבלוג קידום בגוגל

אתרים מומלצים

JOOMI בניית אתר ג'ומלה

פרסום באינטרנט - Bizzz

אחסון אתרים - GoSimple