פרסום בגוגל

פרסום בגוגל

מידע אודות פרסום ממומן בגוגל

גוגל הוא אחד ממנועי החיפוש הגדולים הקיימים במרשתת. כל אדם הגולש באינטרנט מחפש מידע. בהקלקת מילה או צמד מילים בעת החיפוש, תופיע רשימת תוצאות כשבתחילתה יופיעו תמיד התוצאות הפופולאריות ביותר.

כל אדם המפרסם מרכולתו ישמח להיות בראש אותה הרשימה או לצידה, מחקרים הוכיחו הגולשים מחפשי המידע אפילו אינם טורחים להגיע לתחתית עמוד התוצאות, שלא לדבר על העמוד הבא. אין ספק שכיום הפרסום באינטרנט, ובפרט במנועי החיפוש, צריך להיות חלק אינטגרלי מהתוכנית העסקית.

 

יתרונות הפרסום בגוגל

  • חשיפה ומיקוד- הפרסום בגוגל הוא הפרסום היעיל ביותר. הוא זמין, נגיש ומוכר לכל. המילה גוגל שגורה בפי כל ילד והגלישה במנוע חיפוש זה ,אפשרית מכל בית, משרד ואזור בעולם. החשיפה היא מטאורית ובו בזמן, ניתנת לפילוח לקהלי יעד שונים.
  • עלויות – שלא כמו במדיות פרסום אחרות, כמו טלוויזיה או עיתונות כתובה,או פרסום באנרים  עלות הפרסום שווה לכל כיס. התועלת הפרסומית אל מול העלות משתלמת במיוחד והמפרסם יכול להגדיר מראש את גובה התקציב בהתאם ליכולתו.
  • זמנים – ניתן להעלות קמפיין פרסומי בלחיצת כפתור וללא מאמץ, הקמפיין בגוגל יעלה מייד כשתרצו וכמובן שירד באותה המהירות. 

 

דרכי הפרסום במנוע החיפוש גוגל

  • קישורים ממומנים – או בשפה המקצועית "גוגל אדוורדס". מוצר או שירות יוצגו בהתאם למילות החיפוש שיוקלדו על ידי הגולש המחפש. מודעת הפרסום תוצג באחד מצידי הדף ובלחיצת כפתור אחת יועברו המחפשים אל האתר המפורסם. תהליך הפרסום דורש פתיחת חשבון בגוגל אדוורדס ובחירת מסלול הפרסום.תידרשו לנסח מודעה שהטקסט שלה אטרקטיבי, פרסומי ולא טרחני. הקישור אל האתר אל האתר אותו תרצו לפרסם יוצמד אל המודעה וברגע שהגולש הפוטנציאלי ילחץ עליה הוא יגיע ישירות לאתר המיועד ואתם תחויבו על פי מספר ההקלקות בפועל. מילות המפתח הן הבסיס להצלחת פרסום על ידי קישור ממומן, חשוב לבחור את מילות המפתח הרלוונטיות ביותר לעסק או האתר המפורסם.
  • קידום אורגני של אתרים ללא תשלום – כאן נכנסת עזרתן של חברות המתמחות בקידום אתרים. את התשלום תעבירו לחברות ולא לשירותי גוגל. הרעיון העומד מאחורי קידום האתרים הוא הקפצת אתרכם למקום הגבוה ביותר ברשימת התוצאות לאחר הקלקת מילות חיפוש. מקדמי אתרים טובים ידאגו לענות על הדרישות הקפדניות של מנועי החיפוש ולהזרים אל אתרכם אלפי גולשים ופניות. 

אתרים מומלצים

JOOMI בניית אתר ג'ומלה

פרסום באינטרנט - Bizzz

אחסון אתרים - GoSimple