טיפים לשיווק החנות שלכם ברשת

טיפים לשיווק החנות שלכם ברשת

שיווק חכם

אם כל חייכם חלמתם לפתוח חנות משלכם בה תשווקו מוצרים שונים, אך לא הצלחתם לעשות זאת משום ההוצאה הכספית הגדולה הכרוכה בפתיחת חנות, כיום תוכלו לעשות זאת באמצעות פתיחת חנות וירטואלית ברשת. בעשור האחרון אנו עדים למספר הולך וגדל של חנויות וירטואליות ברחבי הרשת האינטרנטית המיועדות לקהלי יעד שונים. בנוסף, ניתן לראות כי מרבית בונה האתרים מספקים שירותי בניית אתרים על בסיס חנויות וירטואליות וזאת משום הפופולאריות הגוברות של חנויות אלו.

 

מהי חנות וירטואלית

כל אדם אשר מעוניין למכור מוצרים שונים יכול לעשות זאת בצורה פשוטה באינטרנט.

היתרונות של הקמת חנות וירטואלית בניגוד אל חנות רגילה אליה אנו מורגלים הם שאין אנו צריכים לשלם עליה שכר דירה וארנונה ולהיות כפופים לחוזה מחייב של השכרת המקום. בנוסף, אין צורך בגיוס עצמי על מנת לפתוח חנות זו. כל שאתם צריכים הוא מחשב, חיבור לרשת האינטרנט ומוצרים או שירות אותם תוכלו למכור.

 

חברה חיצונית- החליטו באם לבחור בקידום אתרים מקצועי

המטרה של כל אדם או עסק אשר מחליטים לפתוח חנות וירטואלית ברשת היא למשוך אל החנות כמה שיותר מבקרים בתקווה שקונים פוטנציאלים אלו יהפכו לקונים קבועים.

בחירה בחברה לקידום אתרים או מקדם אתרים מקצועי בעל ניסיון בקידום חנויות וירטואליות יכול להגביר את תנועת המבקרים בחנות שלכם, את המיתוג של החנות שלכם ברשת בצורה בה אתם מעוניינים ועוד.

 

שיווק חנות וירטואלית- פעולות אותן תוכלו לבצע

שיווק הוא התחום הראשון והחשוב ביותר בו יש להתמקד. מטרתו של שיווק באינטרנט הוא לפרסם את החנות הוירטואלית שלכם בצורה היעילה ביותר ולחשוף אותה לכמות גדולה של גולשים אשר יבקרו בה.

יש לזכור כי רוב התנועה מגיעה מתוצאות החיפוש של מנוע החיפוש של גוגל.

כמעט כל אדם אשר מבקר באתר שלכם יעשה זאת לאחר חיפוש המוצר או השירות אותו אתם מציעים במנוע החיפוש והקלקה בתוצאת הקישור של אתר האינטרנט שלכם. בנוסף, החלפת קישורים עם אתר אינטרנט אחר יכולה להיות גם כאן יעילה ביותר בכל הקשור אל חשיפת החנות שלכם.

 

חשוב ששיווק באינטרנט יכלול את הדברים הבאים: 

  • הגדלת מספר הגולשים אל האתר שלכם- דבר זה יעשה על ידי קידום בצורה אורגנית במנועי החיפוש השונים באינטרנט, קידום ממומן (כמו למשל, גוגל אדוורדס) במנוע חיפוש, כתיבת מאמרים ומדריכים שונים אשר יהוו ערך מוסף ויחסי ציבור לחנות הוירטואלית שלכם ופרסום ברשתות חברתיות.
  • הפיכת מבקרים בחנות ללקוחות- על ידי קידום בתוך האתר ופרסום, קופונים, המלצות שונות על המוצרים אשר אותם אתם מוכרים בחנות.

כעת, כל מה שנותר הוא לבחור את הדרכים השונות שבאמצעותן תהיו מעוניינים לשווק את החנות הוירטואלית שלכם ולהתחיל לקטוף את הפירות.

אתרים מומלצים

JOOMI בניית אתר ג'ומלה

פרסום באינטרנט - Bizzz

אחסון אתרים - GoSimple