חשיבות בניית אתרי תדמית

חשיבות בניית אתרי תדמית

פעם כשאמרו "אם אתה לא שם, אתה לא קיים" התכוונו ל"דפי זהב", היום אם אתה לא ברשת, אתה הרבה פחות קיים. האינטרנט היא אולי רשת וירטואלית אך למעשה לגמרי מייצגת את העולם האמיתי ויותר מזה, מידת הנוכחות שלך באינטרנט היא פעמים רבות מדד להצלחה ולהגעה לקהל היעד. לכן, אתר באינטרנט זה כבר לא עניין של סדר עדיפויות, זה מה שעושה את ההבדל. כשכל חיפוש של מוצר או שירות מתחיל בגלישה לאתרים, האינטרס של כל בעל עסק הוא שקודם כל יראו אותו ברשת. לזה נועד אתר תדמית.
 

מה זה בכלל?

בין אם אתה עצמאי, חברה, מפעל או ארגון חברתי, אתר תדמית הוא כרטיס הביקור שלך. האתר הוא מי שאתה, אתר שבנוי נכון, טוב ומדוייק יעניק לך יותר חשיפה ויגדיל את נפח הפעילות שלך. ככל שאתר האינטרנט יהיה מזמין ונוח יותר למשתמש, מוקפד ויעיל כך יהיו יותר סיבות לגולשים להשאר בו ויגדיל את הסיכויים להיות נראה. ניראות היא הצלחה וירטואלית שגולשת מהאינטרנט לחיים האמיתיים. בעידן שבו הכל נעשה באינטרנט, האתר שלך הוא המיתוג שלך, הוא כרטיס כניסה חשוב לכאן ועכשיו.


מה צריך להכיל אתר תדמיתי?


ההחלטה מה יהיה באתר היא אישית ותלויה בפרמטרים שונים. אנו ממליצים שהאתר יהיה ממותג נכון ויכיל כמה שיותר פרטים ממוקדים שיגרמו לגולשים להישאר, כמו: מה העסק שלך, דרכי יצירת קשר, דרכי הגעה, פירוט מוצרים/שירותים, החזון של העסק, האנשים שעושים את העסק, מאמרים, המלצות, טפסים, בקיצור כל דבר שתבחר לפרסם. חשוב לזכור שזה המיתוג שלך ברשת והרשת מוצפת אתרים, לכן הפירוט חשוב, אך לא פחות חשוב להיות מדוייק ולכוון נכון לקהל היעד. הרשת מציפה את הגולש במידע, האתר שלך צריך לתפוס אותו אחרת הוא ימשיך הלאה.


זמן הוא כסף - חיסכון במשאבים


היום עדיין ישנם בעלי עסקים שלא רוצים להיכנס לאינטרנט כי "מי צריך את כאב הראש", אך במידה רבה אתר טוב חוסך הרבה בזבוז זמן במציאות. איך זה קורה? פשוט מאוד, אתר ממוקד וטוב ישאיר אצלך יותר לקוחות פוטנציאלים ויבדל אותך ממתחרים, אנשים רוצים תוצאות טובות ומיידיות, אתר בנוי טוב יגרום לך להופיע בחיפושים. ככל שהחשיפה שלך תהיה גדולה יותר ככה גדלה ההצלחה של העסק. פרטים מדוייקים יסייעו ללקוח הפוטנציאלי שלך לגבש את מה שהוא רוצה עוד בטרם הוא יכנס בדלת, מה שיחסוך לעובדים בעסק זמן יקר. אתר שבנוי נכון יניע גולש לפעולה ויגדיל את פוטנציאל העסק שלך משמעותית.


איך עושים את זה?


הדרך הטובה ביותר להקים אתר תדמיתי היא חברת one-stop-shop, היינו חברה שתספק לך בין אם in-house או בשיתוף עם פרילנסרים את כל הפתרונות לאתר התדמיתי שלך, מה שיעשה את כל העבודה נוחה ומסודרת יותר. בניית אתר תדמיתי מצריכה בעלי תפקידים רבים, כמו: בונה אתרים (מתכנת), מעצב, קופירייטר ואיש שיווק. כאשר כל השירותים האלה ניתנים לך ביחד העומס המוטל עליך קטן משמעותית ובניית האתר התדמיתי הופכת לחוויה מצויינת.

אתרים מומלצים

JOOMI בניית אתר ג'ומלה

פרסום באינטרנט - Bizzz

אחסון אתרים - GoSimple