בניית אתרים

בניית אתרים

בניית אתרים מותאמי קידום

בימים בהם הרשת האינטרנטית תפסה מקום נכבד בעולם העסקים, לכל בעל חברה, או עסק, יש אתר אינטרנט המהווה ככרטיס ביקור לכל דבר ועניין.

כל לקוח פוטנציאלי או לקוח בפועל, הוא לקוח אשר מעוניין להתרשם מהעסק אשר בו הוא עתיד להשקיע את כספו, ועל כן הוא נכנס אוטומטית לאתר האינטרנט שלכם ומתרשם ממנו.

במידה והשכלתם להשקיע באתר את מירב המשאבים, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת התוכן אשר מוצג בו, הרי שמרבית מהלקוחות, יתרשמו לחיוב מכם.

מאידך אם ההשקעה הייתי מינימאלית, והאתר לא מרשים, או התכנים בו לא מבהירים את אשר חברתכם מספקת, הרי שאתם עלולים להפסיד לקוחות רבים.

 

כל האתרים כיום, חייבים להיבנות על פי הדרישות של מנועי החיפוש.

חברות, עסקים, ואף אנשים פרטיים רבים, מפרסמים עצמם ברשת האינטרנטית וכן את תוצרתם.

התחרות למיקומים הראשונים בתוצאות החיפוש, היא עיקשת ועל כן עוד בשלב בניית אתר, יש להתאימו לקידום.

 

בניית אתרים מותאמי קידום

בעולם כולו, קיימים מספר מונעי חיפוש, דרכם כל גולש פוטנציאלי מבצע את חיפושו בהתאם למבוקשו, ומנועי החיפוש מציפים את האתרים הרלוונטיים, בהתאם למילות החיפוש אותן הקליק הגולש.

כל מנוע חיפוש, מדרג את האתרים וחושף אותם במקומות שונים, החל מהדף הראשון ועד הדף האחרון, בהתאם להשקעת בעל האתר באתרו.

לכל מנוע חיפוש, בראשם גוגל יש את נוסחאות הקידום שלו, על פיהם עלינו לפעול, על מנת שהאתר בו השקענו ואותו בנינו יגיע לכמה שיותר גולשים.

 

בישראל קיימות חברות בניית אתרים רבות, אשר מבצעות את עבודת הקידום, ומאפשרות לאתר שלכם להתמקם במקומות הגבוהים של תוצאות החיפוש בעזרת כתיבת תוכן נכונה ואופטימיזציה מבלי לשלם עבור קישור ממומן, אך במידה ולא נבנה האתר מלכתחילה בהתאם לדרישות הקידום, הרי שעבודתן תהייה קשה ופחות פרודוקטיבית.

 

בניית אתרים מותאמי קידום

כל חברת בניית אתרים אליה תיגשו, אמור להכיר ולהבין כיצד יש לבנות אתר בהתאם לקידום אותו יש לערוך ברבות הימים.

אתר אשר אינו נחשף לעיניהם של גולשים רבים, הוא אתר אשר מפספס את המטרה שלשמה הוא הוקם.

כבר בשיחה הראשונה עם בונה האתרים, בררו איתו, האם הוא מכין ומתאים את אתרכם לקידום, אם תשובתו אינה מקצועית מספיק, או שמא הוא מנסה לגרום לכם לרדת מרעיון הקידום, הרי שאמורה להידלק לכם נורה אדומה, ויתכן כי תאלצו למצוא לעצמכם בונה אתרים אחר (שנותן יותר מאשר עיצוב אתרים גרידא), אשר יכול ומסוגל לספק בניית אתר ועיצוב אתר, הכולל אופציה לקידום בעתיד, מבלי לבנות מחדש אתר או להוסיף את הפונקציה בעתיד.

אתרים מומלצים

JOOMI בניית אתר ג'ומלה

פרסום באינטרנט - Bizzz

אחסון אתרים - GoSimple